У Мінцифри анонсували відкриття українського офісу французькою компанією з кіберзахисту Thales

23 жовтня 2021, 17:08

У Мінцифри заявили, що французька компанія з кіберзахисту Thales незабаром відкриє офіс в Україні.

У Міністерстві цифрової трансформації заявили, що французька компанія Thales, яка випускає інформаційні системи для авіакосмічного, військового і морського застосування, незабаром відриє свій офіс в Україні.

Відео дня

Про це йдеться в повідомленні міністерства з посиланням на зустріч глави відомства Михайла Федорова з представниками компанії в Парижі.

Повідомляється, що на даний момент Thales активно працює над відкриттям офісу в Україні. За даними міністерства, компанія вже призначила директора офісу - Сергія Романця.

Також наголошується, що компанії цікавий ринок України і Thales бачить великий потенціал для розвитку і застосування своїх продуктів з кібербезпеки.

«Уміння протистояти кібератакам критично важливо для кожної держави в сучасному цифровому світі. Це сфера, яка вимагає постійного поліпшення та оновлення рішень. Тому Україна зацікавлена в обміні досвідом, спільних навчаннях і практичній взаємодії з іншими країнами», - зазначив міністр Федоров.

Раніше повідомлялося, що Держспецзв'язку домовилася про співпрацю з великою американською компанією Cisco з питань кібербезпеки і захисту інформації.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X