Український стартап на основі штучного інтелекту Watched привернув $450 000 інвестицій

3 березня 2021, 17:11

Стартап Watched, який дозволяє аналізувати відео за допомогою штучного інтелекту, привернув $450 000 фонду QPDigital.

Українська платформа Watched, яка допомагає за допомогою штучного інтелекту оцінити ефективність відеоконтенту, привернула $450 000 інвестицій від венчурного фонду QPDigital. Про це повідомляє пресслужба проєкту.

Відео дня

Використовуючи машинне навчання Watched оцінює ефективність відеоконтенту, аналізуючи реакцію глядача. Платформа допомагає аналізувати рівень емоційного залучення і уваги аудиторії. Це допомагає авторам поліпшити якість продукту, прийняти рішення про його закупівлю і більш ефективно використовувати маркетингові бюджети.

CEO Watched Олексія Шалденко заявив, що гроші інвестують в масштабування продажів, маркетинг і розширення команди.

За словами керуючого партнера QPDigital Юрія Серещенко, Watched зацікавив фонд своєю технологічністю і потенціалом до масштабування. Також представник фонду підкреслив, що проект розвивається в найбільш трендових технологічних напрямках 2021 року згідно з Gartner - Internet of Behaviors і AI engineering.

Робота над проєктом Watched почалася в січні 2019 року. Його заснували Олексій Шалденко (СEO) і Артем Мельниченко (CTO). На поточний момент в команді 7 осіб і 4 Едвайзер з планами зростання до 14 фахівців. Раніше проєкт отримав близько $100 000 ангельських інвестицій для розробки технології.

Нагадаємо, що фонд QPDigital обсягом $100 млн запустився в Україні в грудні 2020 року. Це один з проєктів інвестиційної компанії Quarter Partners українського підприємця Андрія Іванова, у якого є спільні активи з Василем Хмельницьким.
Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X