Не фотографувати «паспорт в смартфоні». У Мінцифри анонсували нову функцію Дія для бізнесу

29 березня 2021, 12:35

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров анонсував нову послугу для бізнесу в додатку Дія. Вона позбавить підприємців від необхідності фотографувати або ксерокопіювати дані «паспорта в смартфоні».

Міністерство цифровий трансформації планує запустити в сервісі Дія послугу Статичний QR, щоб підприємці могли створити QR-код, за допомогою якого клієнти зможуть передавати онлайн цифрову копію документа для підтвердження особи.

Відео дня

Про це в своєму Telegram повідомив міністр цифровий трансформації Михайло Федоров.

«На Diia Summit скоро ми презентуємо послугу Статичний QR. Будь-який підприємець зможе створити QR, розмістити його на зручному місці. Клієнт, навівши на нього, отримає повідомлення з проханням підтвердити передачу цифрової копії документа. Підтвердивши політику конфіденційності в один клік, адміністратор отримає на пошту цифрову копію документа. Не потрібно нічого ксерокопіювати, фотографувати, переписувати», - підкреслив Федоров.

За словами міністра, це стане новим етапом розвитку цифрових документів в країні.

Раніше Федоров анонсував, що в Дія можна буде автоматично зареєструвати ФОП і оплачувати податки. Пізніше він додав, що з часом на платформу Дія планують перевести всіх платників податків.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X