Facebook збереже зарплату позаштатним співробітникам, навіть якщо вони не зможуть виконувати з дому всі свої завдання

19 березня 2020, 17:50

Співробітники, які працюють на Facebook через сторонніх підрядників отримають виплати, навіть якщо не зможуть повністю виконувати свою роботу.

Компанія Facebook буде виплачувати позаштатним співробітникам повну зарплату, навіть якщо через перехід на роботу з дому вони не зможуть виконувати роботу повністю. Про це пише ВВС з посиланням на заяву Марка Цукерберга .

Відео дня

Також Цукерберг додав, що співробітники продовжать працювати на дому до тих пір, поки у відповідь заходів системи охорони здоров'я в боротьбі з коронавірусів не буде достатньо.

Зокрема, мова йде близько 15 тис. Модераторах контенту, які виконують роботу для Facebook через сторонні фірми-підрядники.

У той же час, представники профспілкових організацій вважають, що робляться компанією заходи щодо позаштатних співробітників недостатні. Також вони наголошують, що на відміну від співробітників фірми, позаштатники не підходять преміальні виплати

Раніше на цьому тижні Facebook пообіцяв виплатити співробітникам додаткову $ 1000, проте позаштатні працівники не зможуть розраховувати на цю виплату.

Нагадаємо, що недавно Дональд Трамп запропонував виплатити громадянам США до $ 1000. для підтримки економіки .

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X