Facebook буде платити Reuters за боротьбу з фейками

12 лютого 2020, 18:30
Facebook буде платити агентству і використовувати його висновки для боротьби з поширенням фейків.

Агентство Reuters запускає новий підрозділ, який буде допомагати Facebook боротися з недостовірними публікаціями, йдеться в повідомленні агентства.

Співробітники підрозділу Reuters Fact Check вивчатимуть фотографії, відео, заголовки новин та інший контент англійською та іспанською мовами, зазначає TechCrunch . Всього в підрозділі буде четверо співробітників. Двоє з них будуть знаходитися в Вашингтоні, двоє - в Мехіко.

Відео дня

В Reuters підтвердили, що Facebook буде платити агентству за перевірку даних, проте відмовилися назвати суму.

Вони будуть звертати увагу на матеріали, які зацікавили або Facebook, або редакцію Reuters. Експерти будуть ділитися своїми висновками в блозі , які Facebook планує використовувати, щоб позначати пости з фейк як помилкові. Ці пости перемісити в кінець стрічки, щоб обмежити їх поширення. На даний момент найстаріша публікація в блозі датована 27 лютого 2019 року, а найсвіжіша - 26 грудень 2020 року.

Відзначається, що в майбутньому кількість співробітників підрозділу може вирости. Facebook планує співпрацювати з Reuters як на президентських виборах 2020 року, так і після.

Нагадаємо, що Facebook видалив десятки акаунтів, пов'язаних з розвідкою РФ . Акаунти стояли за фейковий обліковими записами і намагалися маніпулювати думкою користувачів соцмереж.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X