Facebook витратить $50 млн на створення метавсесвіту

28 вересня 2021, 09:54

Компанія Facebook створює фонд обсягом в $50 млн для «відповідальної розробки» метавсесвіту. Фонд планує співпрацювати з науковими, громадськими, освітніми та правозахисними організаціями.

Компанія Facebook оголосила про створення фонду в розмірі $50 млн, який допоможе компанії більш відповідально розробляти метавсесвіт. Про це йдеться в корпоративному блозі компанії.

Відео дня

Офіційно він називається Фондом XR-програм і досліджень. У компанії заявили, що за два роки він інвестує зазначену суму в програми та партнерські розробки, які допоможуть їй у створенні метавсесвіту — цифрової платформи взаємодії людей поза фізичним простором і без прив’язки до певних пристроїв.

«Ми оголошуємо про інвестиції в розмірі $50 млн в глобальні дослідження й партнерів за програмами, щоб забезпечити відповідальну розробку цих продуктів», — відзначили віцепрезидент з глобальних питань Нік Клегг і віцепрезидент компанії Ендрю Босворт.

Також в Facebook відзначили, що при створенні метавсесвіту компанія буде працювати з політиками, дослідниками та галузевими партнерами, а також з науковими, громадськими, освітніми та правозахисними організаціями.

Згідно з повідомленням фірми, метавсесвіт, як і інтернет, буде існувати, «незалежно від того, є там Facebook чи ні». Facebook зазначили, що багато з цих продуктів будуть повністю реалізовані лише в найближчі 10−15 років.

Раніше повідомлялося, що Facebook призупинив розробку версії Instagram для дітей після розслідування Wall Street Journal. За даними видання, в компанії знали, що Instagram може викликати панічні розлади і анорексію у підлітків, особливо — дівчаток.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X