Facebook дозволить більшості співробітників працювати з дому

10 червня 2021, 10:53

Facebook дозволить більшості співробітників працювати з дому. Також компанія дозволить запитувати віддалену роботу в інших країнах.

СЕО Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія дозволить працювати з дому всім співробітникам, які можуть виконувати свої завдання віддалено, передає CNBC.

Про це Цукерберг оголосив в записці для співробітників, в якій виклав плани компанії зі створення гібридного офісу і віддаленої установки.

Відео дня

«За останній рік ми дізналися, що добру роботу можна виконувати де завгодно, і я ще більш оптимістичний щодо можливості масштабної віддаленої роботи, особливо в міру того, як технології відеозв'язку і віртуальної реальності продовжують поліпшуватися», - написав Цукерберг.

Співробітників, які хочуть працювати в офісі попросять приходити як мінімум на половину робочих днів. Також Facebook планує організовувати регулярні особисті зустрічі для офісних і віддалених співробітників, «щоб підтримувати відносини».

Крім того, співробітники зможуть запитувати віддалену роботу в інших країнах. Зокрема, компанія дозволить співробітникам з США запитувати віддалену роботу в Канаді, а співробітникам в Європі - працювати з Британії, повідомив виданню представник Facebook.

У січні 2022 року компанія дозволить співробітникам постійно переміщатися між сімома країнами Європи.

Facebook планує відкрити більшість своїх офісів в США на 50% до початку вересня цього року, а повністю відкрити офіси вже в жовтні. Штат компанії нараховує 60 000 співробітників.

Відзначається, що травні 2020 року в Facebook заявляли, що дозволить запитувати переклад на постійну удаленку тільки певним співробітникам. Переважно найстаршим і найдосвідченішим.

Раніше повідомлялося, що Google дозволить 20% співробітників залишитися на удаленке назавжди.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X