Ericsson, Bank of America і Daimler. Ще кілька великих компаній заборонили співробітникам використовувати Zoom

24 квітня 2020, 13:12

Компанії просять співробітників відмовитися від використання Zoom в робочих цілях через уразливість сервісу і пропонують використовувати альтернативні сервіси для відеоконференцій.

Ще кілька великих компаній заборонили своїм співробітниками використовувати сервіс відеодзвінків Zoom в робочих цілях, пише Bloomberg з посиланням на джерела.

Йдеться про техно-компаніях Ericsson і NXP Semiconductors, і автовиробнику Daimler, які попросили співробітників утриматися від використання Zoom через проблеми з безпекою сервісу.

Відео дня

За даними джерел агентства, компанії NXP і Ericsson просять співробітників не використовувати Zoom для комунікацій, вказуючи в якості альтернативи аналогічні сервіси Microsoft. Компанія Daimler, яка є роботодавцем для близько 300 тисяч людей у всьому світі, прямо заборонила використання Zoom, також вказавши сервіс Microsoft в якості більш надійної альтернативи.

Співробітники Bank of America можуть використовувати сервіс відеодзвінків тільки отримавши попередній дозвіл. Зокрема, мова йде про ситуації, коли клієнти просять співробітників банку зв'язатися через Zoom. Для внутрішньої комунікації BofA використовує альтернативні сервіси.

Гендиректор Zoom Ерік Юань раніше визнав недоліки програми та вибачився за проблеми з конфіденційністю. Він заявив, що Zoom працює над впровадженням наскрізного шифрування, але на це буде потрібно кілька місяців.

Станом на закінчення квітня аудиторія Zoom виросла на 50% в порівнянні з початком місяця і досягла 300 тис. Користувачів в день. На тлі новин про приріст аудиторії, акції Zoom піднялися в ціні на 11% в ході торгів у четвер, 23 квітня.

Нагадаємо, що через проблеми з уразливістю Zoom, компанії Google і SpaceX заборонили своїм співробітникам використовувати сервіс для робочих дзвінків.

Крім того, через проблеми з безпекою сервісу на Zoom подав до суду акціонер компанії . Він стверджує, що приховування недоліків Zoom і виявлення пізніше уразливості негативно відбилося на зростанні вартості акцій компанії.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X