Емірати будуть видавати довгострокові візи творцям стартапів

8 квітня 2019, 14:10

ОАЕ будуть давати візи до трьох років засновникам або власникам технологічних компаній, а також їх партнерам і директорам

Об'єднані Арабські Емірати будуть видавати довгострокові візи для засновників і власників технологічних стартапів з усього світу. Таким чином уряд має намір залучити кращі таланти, щоб в майбутньому стати "найбільш інноваційною, що швидко розвивалася в світі країною". Про це повідомляє AIN.

Відео дня

В рамках ініціативи всім засновникам або власникам технологічних компаній, а також їх партнерам і директорам (до трьох осіб) будуть давати візи до трьох років. Візи видаватимуться безпосередньо на ім'я одержувачів, тому спонсор стартапам не потрібен.

"Це глобальна система, вона відкрита для всіх, вона інклюзивна, талант не обмежений одним регіоном, і в цьому вся ідея", - пояснив СЕО Dubai Future Foundation Хальфан Белхуль.

В рамках програми іноземним стартаперам запропонують доступні ліцензії, а також отримання віз за спрощеною процедурою для членів сімей засновників, власників і управлінців.

У тестовому режимі візову програму запустять на базі інноваційного простору Area 2071 в Абу-Дабі. Як пояснив Белхуль, підприємці повинні будуть приїхати в Area 2071 або зайти на його сайт, оформити заявку на участь в процесі візування особисто або віддалено, після чого найкращим претендентам дадуть візи. Він також заявив, що процес прийняття рішень щодо віз хочуть скоротити до одного тижня.

Якщо засновники або власники зроблять вихід із стартапу, або ж компанія зазнає невдачі, візи все одно залишаться дійсними.

"Ідея в тому, щоб створити правильну екосистему для стартапів, щоб вони насолоджувалися нею аж до екзит і залишалися (в ОАЕ - ред.), Тому що вихід з компанії - головний фактор успіху. Залишається талант, який доступний тут. Він вийшов з історії, але залишився тут і незабаром пуститься в нову пригоду. Тому потрібно, щоб люди залишалися, ділилися знаннями, щоб побудувати справжню екосистему", - пояснив Белхуль.

Також всі охочі зможуть податися на інвесторської візу терміном до 10 років. Вартість такої візи вже фіналізована, проте поки не розкривається.

Раніше повідомлялося, що стартап 17-річних українців оцінили в $ 1 млн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X