Екс-президент Київстару передумав: Giraffe відкликав заявку на 4G

6 вересня 2016, 12:54
Компанія Ігоря Литовченка на невизначений строк відклала штурм телеком-регулятора з метою здобути дозвіл на четверте покоління мобільного зв’язку

ТОВ Інтелектуальні комунікації (ТМ Giraffe) відкликала свою заявку на переоформлення ліцензії, яку ще у липні надіслала до Національної комісії регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ). Про це НВ Бізнес повідомив генеральний директор компанії Андрій Дронюк.

Відео дня

За його словами, компанія відкликала свою заявку на доопрацювання, а не повністю відмовилася від планів переоформити дозвіл на використання радіочастотного ресурсу під 4G. Він підкреслив, що згодом підприємство планує повторно надіслати до НКРЗІ прохання на переоформлення ліцензії. Зараз Giraffe має дозвіл працювати у застарілому стандарті WiMAX, однак отримані ним раніше радіочастоти 2,3-2,4 ГГц придатні для розгортання мереж стільникового зв’язку четвертого покоління.

Компанія-аутсайдер бездротового ринку (8 тис. користувачів) вирішила скористатися нормою закону, яка дозволяє переоформити ліцензію та перейти від застарілою технології до нової. Однак тендер на 4G в Україні очікується не раніше грудня 2017 року – відповідний указ раніше підписав президент Петро Порошенко.

ТОВ Інтелектуальні комунікації належить колишньому багаторічному президенту Київстара Ігорю Литовченку.

Показати ще новини
Радіо NV
X