Суд вирішив видати його США. Творець антивірусу McAfee знайдений мертвим в іспанській в’язниці — ЗМІ

23 червня 2021, 22:47

Творця антивірусу McAfee і відомого криптоентузіаста Джона Макафі знайшли мертвим у в’язниці в Іспанії після інформації про те, що його екстрадують до США, повідомляють газети El Pais і El Mundo.

За даними ЗМІ, 75-річного Джона Макафі знайшли мертвим у своїй камері в Барселоні за кілька годин після того, як Національний суд Іспанії дозволив його екстрадицію до США для пред’явлення обвинувачень.

Відео дня

Газети пишуть, що Макафі, ймовірно, наклав на себе руки.

У жовтні 2020 року Джона Макафі затримали в Іспанії за звинуваченням у несплаті податків. Йому загрожувала екстрадиція до США і п’ять років в’язниці. Згідно з обвинувальним висновком, Макафі заробив мільйони на просуванні криптовалют, консультаційній роботі, виступах і продажу прав на історію свого життя для документального фільму. У період з 2014 по 2018 рік він нібито не подавав податкові декларації, незважаючи на отримання значних доходів.

У Мін'юсті США заявляли, що Макафі нібито ухилявся від сплати податків, переводячи свої доходи на банківські рахунки і рахунки обміну криптовалюти на імена номінальних утримувачів, і переписував активи, зокрема нерухомість, автомобіль і яхту, на інших осіб.

Показати ще новини
Радіо НВ
X