Ні слова про Gram. Дуров залишив інвесторам криптопроєкту Telegram тільки два варіанти повернення коштів — ЗМІ

7 травня 2020, 11:08
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Команда Telegram відправила інвестором новий лист, в якому запропонувала два варіанти повернення грошей. Про перенесення запуску блокчейну і випуску криптовалюти на 2021 рік у листі не згадується.

Команда Telegram відправила новий лист інвесторам, в якому із запропонованих раніше трьох варіантів повернення коштів залишила тільки два. Про це пишуть російські видання РБК і The Bell.

Відео дня

Новий лист отримали інвестори проєкту, які знаходяться не в США і не є громадянами країни. Про перенесення запуску блокчейну і випуску криптовалюти Gram на наступний рік в листі не згадується.

Згідно з новим листом, інвесторам Telegram пропонують два варіанти: забрати вкладені кошти або залишити їх під кредит. Зокрема, інвесторам пропонують оформити вкладення в блокчейн-платформу TON (Telegram Open Network) у вигляді кредиту під 52,77% річних. Таким чином, інвестори зможуть розраховувати на повернення 110% своїх початкових вкладень в наступному році.

У той же час Telegram залишає за собою право погасити цей кредит в будь-який момент, виплативши інвесторам 72% від вкладених коштів плюс відсотки по кредиту, які будуть нараховані на той момент. Мінімальний розмір встановлений як відсоток за три місяці. Про перенесення запуску блокчейна на 2021 рік у листі нічого не говориться.

Нагадаємо, що 30 квітня команда Дурова запропонувала інвесторам криптопроєкту Telegram кілька варіантів повернення коштів. Інвестори можуть отримати 72% вкладених коштів зараз або залишитися в проєкті ще на рік і отримати 110%. У разі, якщо Telegram не зможе випустити криптовалюта, Павло Дуров обіцяв розрахуватися з інвесторами акціями компанії. При цьому, точна оцінка Telegram невідома. Деякі інвестори називають цифри в діапазоні від $4 до $10 млрд.

30 квітня закінчився термін, до якого команда Дурова повинна була випустити токени Gram або повернути інвесторам криптопроєкту гроші. В цілому блокчейн-платформа Telegram залучила $1,7 млрд у 175 інвесторів в ході двох ICO.

В кінці березня суд в США заборонив випуск криптовалюта Telegram , прирівнявши токен до цінного паперу. Таким чином суд постановив, що для випуску токенов необхідно було провести додаткові процедури, передбачені американським законодавством.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X