У lifecell заявили, що питання договору оператора з Укртелекомом розглядає суд

2 жовтня 2020, 18:22

В lifecell заявили, что суд занимается рассмотрением вопроса о договоре между Укртелекомом и мобильным оператором.

Мобільний оператор lifecell заявив, що питання складання договору про взаємне з'єднання мереж з Укртелекомом в даний час розглядається в суді, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Внаслідок відмови ВАТ Укртелеком від чинного договору взаємодії в кінці 2019 року і ігнорування пропозицій ТОВ Лайфселл укласти договори на 2020 рік на раніше діючих умовах, виникла ситуація, при якій оператори здійснюють взаємний пропуск трафіку без договору, фактично надаючи один одному послуги. Питання укладення договору розглядається в суді, рішення ще не винесено », - заявив мобільний оператор.

У компанії додали, що між операторами сформувалася взаємна заборгованість. Повідомляється, що з січня 2020 року lifecell також не отримував від Укртелекому жодних оплат за фактично надані послуги.

«Оскільки Укртелеком блокував на своїй мережі дзвінки від абонентів, які перейшли по процедурі MNP в lifecell, в тому числі здійснювані в екстрені служби, lifecell ввів альтернативну маршрутизацію дзвінків для захисту своїх користувачів в разі надзвичайних ситуацій», - додали у мобільного оператора.

Раніше Укртелеком обмежив пропуск частини трафіку lifecell через комерційного конфлікту з оператором. У компанії таке рішення назвали вимушеним. Найбільший український оператор фіксованого зв'язку заявив, що з початку 2020 року lifecell трактує відсутність договору про взаємоз'єднання мереж з Укртелекомом як підстава для блокування певних видів трафіку та несплати за фактично надані послуги.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X