Моторні бізнесмени від гумору. Як Дизель Шоу стало найпопулярнішою розважальною програмою, обійшовши Квартал Зеленського

22 листопада 2021, 08:35
NV Преміум

Провінційна команда КВК Дизель за шість років перетворилася на найрейтинговіше розважальне шоу країни. На цьому шляху вона змусила поступитися лідерством навіть Вечірній квартал, який виробляє компанія президента Володимира Зеленського.

55‑річна Таміла Рабінович знається на вітчизняному гуморі: з 2015 року вона дивиться всі поспіль програми Дизель Шоу і здатна відразу згадати навіть найстаріші жарти своїх кумирів. Пенсіонерка може довго розповідати про акторів цієї гумористичної ТБ-команди і лише шкодує, що одну з її учасниць, Марину Поплавську, яка трагічно загинула кілька років тому в автокатастрофі, вже не повернути.

Відео дня

«Я їх просто обожнюю дивитися, з ними розслабляєшся, отримуєш задоволення від кожного номера. У наш час це одна з небагатьох віддушин», — каже Рабинович.

Схоже, «віддушиною» творчість цих акторів стала не лише для неї. Рейтинги показують, що шоу, створене на основі миколаївської команди КВК з її лідером Єгором Крутоголовом, стало № 1 на гумористичному небосхилі вітчизняного ТБ. І випередило навіть багаторічного лідера цього напрямку — Квартал 95, створений на фундаменті криворізької команди КВК.

Показовою стала вже новорічна ніч 2021‑го, коли Вечірній квартал набрав частку телеглядачів у 18,8 %, а Дизель — 20,8 %. І так тривало й надалі. Осінні показники команди під художнім керівництвом Крутоголова також вищі, ніж у конкурентів, якими до 2019 року опікувався нинішній президент країни Володимир Зеленський.

Показати ще новини
Радіо NV
X