Запуск ДіяCity. Законопроєкт про «Стоп Маски-шоу 3» подадуть до Ради у найближчі місяці

21 грудня 2021, 14:35

Підзаконні акти від Міністерства фінансів та Держподаткової до закону про податки у ДіяCity у Мініцифри очікують отримати у січні 2022 року. Закон про «Стоп Маски-шоу 3» подадуть до Верховної Ради найближчими місяцями.

Кабінет Міністрів України до кінця року ухвалить рішення, яке дозволить приймати резидентів спеціального правового режиму ДіяCity. Про це під час сьогоднішнього брифінгу заявив заступник голови міністерства цифрової трансформації Олександр Борняков.

Відео дня

«Сам закон не дозволить приймати резидентів та працювати… До Нового року буде рішення Кабміну повністю як працюватиме процес. Воно вже готове, ми чекаємо на засідання уряду, де його буде прийнято. Воно дозволить вже з Нового року приймати резидентів», — сказав Борняков.

Також у Мінцифри додали, що після підписання президентом Володимиром Зеленським податкового законопроєкту про ДіяCity, у відомстві чекають необхідні підзаконні акти від Мінфіну та податкової. Цей процес розраховують завершити до кінця січня.

У Мінцифри наголосили, що в основному законі про ДіяCity виписані КВЕДи, яким мають відповідати компанії-резиденти. У цьому списку немає КВЕДів ні онлайн-гемблінгу, ні беттінгу, наголосили в міністерстві.

Щодо законопроєкту з умовною назвою «Маски Шоу Стоп 3», до Мінцифри додали, що поки що він не досконалий і дискримінує компанії, які не є резидентами ДіяCity.

«У нас сьогодні є концепція, як зробити так, щоб захистити не тільки резидентів ДіяCity, а весь IT-бізнес в Україні. Зараз ця концепція опрацьовується», — наголосили у міністерстві.

Законопроєкт планують зареєструвати у найближчі кілька місяців.

Нагадаємо, що 18 грудня президент Володимир Зеленський підписав проголосований парламентом закон, який встановлює правила оподаткування Дія.City.

Верховна Рада ухвалила податковий закон для запуску Дія. City 14 грудня цього року. У першому читанні закон проголосували у червні цього року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X