Законопроєкт про Дія City відправлять на доопрацювання

18 лютого 2021, 10:34

Законопроект № 4303 про Дія City рекомендували відправити на доопрацювання за підсумками його розгляду в першому читанні. У доопрацьованому документі депутатам рекомендували врахувати окремі норми альтернативних законопроектів — № 4303−1 і № 4303−2.

Комітет Верховної Ради України з питань цифрової трансформації рекомендував повернути на доопрацювання законопроект № 4303 Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні за результатами його розгляду в першому читанні.

Відео дня

Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комітету 17 лютого. Парламенту також рекомендували відхилити альтернативні законопроєкти № 4303−1 і № 4303−2. При цьому, окремі норми зазначених законопроєктів депутатам рекомендували врахувати в доопрацьованому законопроєкті.

Як зазначив один з авторів законопроєкту про Дія City, заступник голови профільного комітету Ради Єгор Чернєв, від індустрії надійшла велика кількість зауважень і пропозицій до законопроєкту. Він пообіцяв, що більша частина зауважень буде врахована в доопрацьованому документі.

«З огляду на всі пропозиції, було прийнято рішення розробити законопроєкт № 4303-д, доопрацьований, який також буде включати норми альтернативних законопроєктів № 4303−1 і № 4303−2», — зазначив Чернєв.

Нагадаємо, що законопроєкт про Дія City піддався критиці з боку низки представників галузі. Зокрема, виконавчий директор Асоціації IT Ukraine Костянтин Васюк відзначав, що Дія City пропонує нерівні умови для резидентів і нерезидентів Дія City. Від також відзначав, що IT-асоціації пропонують комплексний рамковий закон, який розвивав би всю індустрію.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X