У новій редакції. Раді рекомендували прийняти за основу законопроєкт про Дія.City

18 березня 2021, 15:26

Парламентський комітет з питань цифрової трансформації рекомендував Верховній Раді ухвалити в першому читанні законопроєкт № 4303 Про стимулювання розвитку цифрової економіки України.

Комітет Верховної Ради з питань цифрової трансформації рекомендував парламенту прийняти за основу нову редакцію законопроєкту № 4303 про Дія.City. Таке рішення комітет прийняв на засіданні 17 березня, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

За словами заступника голови Комітету з питань цифрової трансформації Єгора Чернєва, нова редакція законопроєкту враховує зауваження і побажання індустрії, а також окремі положення альтернативних законопроєктів № 4303-1 і № 4303-2.

Зокрема, документ закріплює формальну процедуру отримання статусу резидента Дія.City і встановлює чіткі критерії отримання статусу резидента. У законопроекті переглянуті і скорочені до мінімально можливого рівня функції і повноваження уповноваженого органу щодо розвитку і функціонування Дія.City.

Нова редакція законопроекту також виключає положення про подання стартапами бізнес-плану і визначає виключний і однозначний перелік підстав для втрати статусу резидента.

Нагадаємо, що в лютому цього року профільний комітет рекомендував депутатам відправити на доопрацювання законопроект № 4303 про Дія City за підсумками його розгляду в першому читанні.

До цього законопроект про Дія City піддався критиці з боку ряду представників галузі . Зокрема, виконавчий директор Асоціації IT Ukraine Костянтин Васюк відзначав, що Дія City пропонує нерівні умови для резидентів і нерезидентів Дія City. Від також відзначав, що IT-асоціації пропонують комплексний рамковий закон, який розвивав би всю індустрію.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X