Майбутнє багатомільярдного кіновсесвіту. Disney подала до суду на спадкоємців творців популярних персонажів коміксів Marvel

25 вересня 2021, 13:17

Disney може втратити права на Людину-павука вже в червні 2023 року.

Компанія Marvel, яка належить Disney, подала до суду на спадкоємців творців ряду популярних персонажів коміксів, щоб зберегти за собою одноосібні авторські права на ряд популярних персонажів, включаючи Залізну людину, Людину-павука, Доктора Стренджа, Чорну вдову, Людину-мураху, Тора і Сокола.

Відео дня

Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Позов спрямований на спадкоємців деяких покійних геніїв коміксів, включаючи Стена Лі, Стіва Дітко і Джина Колана.

Як зазначає видання, спадкоємці авторів мають право через суд вимагати передачі прав у роботодавця - видавництва коміксів. Це можливо у відповідності до положень про припинення дії закону про авторське право.

Зокрема, з такою вимогою вже виступив представник родини Стіва Дітко (працював над створенням таких персонажів, як Людина-павук, Доктор Стрендж, Залізна людина і Халк).

Так, якщо суд стане на сторону спадкоємців Дітко, Disney втратить права на Людину-павука вже в червні 2023 року.

Своєю чергою адвокати Marvel вимагають, щоб суд визнав зазначених персонажів частиною творів, створених в рамках роботи за контрактом. В такому випадку, авторські права на них залишаться за компанією.

Раніше повідомлялося, що автори коміксів Marvel і DC незадоволені розміром виплат від кіностудій, за створених ними персонажів коміксів, фільми з якими збирають в прокаті мільярди доларів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X