Чат для геймерів Discord вирішив не продаватися Microsoft і придивляється до IPO — Bloomberg

21 квітня 2021, 13:40

Популярний серед геймерів аудіо- і текстовий чат Discord відхилив пропозицію Microsoft про угоду за $12 млрд.

Популярний серед геймерів чат Discord відхилив пропозицію від Microsoft про купівлю чату за $12 млрд, компанії зупинили переговори. Про це пише Bloomberg з посиланням на обізнані джерела.

Відео дня

Зазначається, що в довгостроковій перспективі Discord намір зосередитися на можливостях публічного лістингу. За словами співрозмовників видання в останні тижні крім Microsoft ще кілька компаній намагалися придбати Discord.

Повідомляється, що під час деяких переговорів Discord оцінювали в $ 15 — $ 18 млрд. Представники Discord і Microsoft відмовилися від коментарів.

Discord — популярний серед геймерів безкоштовний сервіс голосового і текстового чату. Компанія заробляє гроші за рахунок підписок на преміальну версію сервісу Nitro — $ 9,99 на місяць з користувача. На тлі пандемії аудиторія сервісу зросла — тепер в месенджері також проводять книжкові клуби, навчальні групи і інші зустрічі.

Раніше повідомлялося, що Microsoft веде переговори про покупку Discord за $ 10 млрд. За даними джерел видання, раніше Discord також обговорював угоду з Epic Games і Amazon.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X