Інвестфонд Digital Future вийшов із чотирьох стартапів. Екзит із 25-кратним поверненням

1 листопада 2021, 15:50

Інвестиційний фонд Digital Future оголосив про повний вихід із трьох проєктів — Preply, Attendify та SOC Prime, а також про частковий екзит з Rallyware.

Український інвестиційний фонд Digital Future повністю вийшов із стартапів Preply, Attendify, SOC Prime та зробив частковий екзит із проєкту Rallyware. Про це йдеться у повідомленні фонду.

Відео дня

У фонді зазначили, що всі зазначені екзити зроблено з позитивною прибутковістю, а в деяких випадках сума повернення була 25-кратною.

«Я бачу у цьому важливий сигнал для української екосистеми. Як правило, можливості вигідно вийти з інвестицій рідкісні – у середньому термін очікування екзиту становить 13 років», – зазначив засновник Digital Future Олексій Вітченко.

Також Вітченко зазначив, що екзити підвищують інвестиційну привабливість країни для іноземних інвесторів.

  • Частка фонду в сервісі онлайн навчання Preply була продана новим інвесторам проекту. У 2021 році сервіс закрив Series B раунд на $35 млн, кратно наростивши свій дохід під час пандемії.
  • Рішення для створення мобільних додатків під великі івенти Attendify у 2021 році було куплено компанією Hopin, яка є одним із лідерів у сфері онлайн івентів.
  • Екзит із платформи підвищення ефективності Rallyware став для Digital Future частковим. Сторони продовжили партнерство та зростання у сфері цифрових трансформацій підприємств.

Digital Future відновив активний пошук та оцінку стартапів, і готовий до нових інвестицій. Загалом фонд має сім успішних екзитів.

Нагадаємо, що у березні цього року український мовний стартап Preply залучив $35 млн. Серед нових інвесторів проєкту засновники Booking та Unity.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X