Держспецзв’язку не зможе сертифікувати систему е-декларування

17 серпня 2016, 12:07
Відомство заявило, що компанія-розробник не усунула недоліки і тому відновити проведення експертизи е-декларування воно не має можливості

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації (ДССЗЗІ) відмовляється проводити перевірку захищеності системи електронного декларування. Відповідну заяву розповсюдила прес-служба Держспецзв’язку.

Відео дня

В ДССЗЗІ вказали на те, що компанія-розробник програмного забезпечення – Міранда – не усунула виявлені раніше недоліки. Тому Держспецзв’язку не може видати реєстру атестат відповідності комплексним системам захисту інформації, без якого робота системи – незаконна.

Директор Міранди Юрій Новіков заявив НВ Бізнес, що запуску електронного декларування заважає бюрократична тяганина з політичним підтекстом.

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, мав запрацювати ще 15 серпня 2016 року. Від успішного запуску та роботи згаданого реєстру залежав успіх у наданні Україні безвізового режиму та чергового траншу від Міжнародного валютного фонду.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X