«Не відповідала суті». У Держспецзв’язку пояснили, навіщо видалили новину про меморандум з Huawei

6 листопада 2020, 19:12

У Держспецзв’язку повідомили, що меморандум з китайською компанією залишається в силі.

У Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України заявили, що забрали зі свого сайту та зі сторінок в соцмережах новина про підписання меморандуму з Хуавей Україна оскільки «викладена інформація не відповідала суті підписаного меморандуму».

Відео дня

Про це ДССЗЗІ заявила у відповідь на запит Радіо Свобода.

«Публікація про співпрацю Держспецзв'язку з ТОВ Хуавей Україна була вилучена з офіційного сайту, оскільки викладена інформація не відповідала суті меморандуму, підписаного між Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України та ТОВ Хуавей Україна. Зазначений вище меморандум залишається в силі », - пояснили у відомстві.

Нагадаємо, що 15 жовтня прес-служба ДССЗЗІ повідомила про укладення меморандуму з Huawei Україна про державно-приватне партнерство та взаємодію у сфері кібербезпеки, кіберзахисту і телекомунікацій. У першій половині дня 16 жовтня новина про меморандум пропала як з сайту відомства, так і з усіх офіційних соцмереж Держспецзв'язку.

Глава МЗС України Дмитра Кулеба заявив, що підписуючи подібний меморандум ДССЗЗІ грубо порушило законодавство України . На думку Кулеби, Держспецзв'язку коштувало порадитися з МЗС перед підписанням меморандуму про співпрацю з Huawei.

Пізніше в Держспецзв'язку заявили, що підписують меморандуми про співпрацю з «різними компаніями» і обговорює це питання з колегами та іншими державними органами.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X