«Співпрацюємо з різними компаніями». У Держспецзв’язку прокоментували меморандум з Huawei

28 жовтня 2020, 17:21

У Держспецзв’язку заявили, що підписують меморандуми про співпрацю з «різними компаніями».

Заступник голови Державної служби спеціального зв'язку Олександр Потій заявив, що в рамках реалізації програми державно-приватного партнерства Держспецзв'язку укладає меморандуми з різними компаніями, а не тільки з Huawei.

Відео дня

Про це він сказав під час конференції Telecom-IТ-Media.

Як приклад заступник голови ДССЗЗІ привів аналогічний меморандум в сфері кібербезпеки підписаний відомством з компанією Cisco.

За словами заступника голови Держспецзв'язку, ці меморандуми проходять відповідну правову експертизу.

"І безумовно, коли такі дії відбуваються, Держспецзв'язку в формальному або неформального характеру обговорює це питання з колегами та іншими государсвенном органами", - підкреслив Потій.

Також представник ДССЗЗІ пообіцяв, що відомство офіційно прокоментує ситуацію на своєму сайті.

"Політика Держспецзв'язку в цьому напрямку - ми будуємо відповідну платформу для впровадження ефективних механізмів державно-приватного партнерства з будь-якими компаніями, які на нашому ринку законно представлені", - підкреслив Потій.

Представник ДССЗЗІ додав, що відомство буде впроваджувати такі механізми, щоб надалі вирішувати покладені на відомство завдання.

Нагадаємо, що 15 жовтня прес-служба ДССЗЗІ повідомила про укладення меморандуму з Huawei Україна про державно-приватне партнерство та взаємодію у сфері кібербезпеки, кіберзахисту і телекомунікацій. У першій половині дня 16 жовтня новина про меморандум пропала як з сайту відомства, так і з усіх офіційних соцмереж Держспецзв'язку.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X