Виробники дістають кремній з пральних машин через дефіцит чіпів, що продовжується — ЗМІ

25 квітня, 11:46
Війна в Україні посилила дефіцит чіпів, який розпочався в пандемію (Фото:engin akyurt\Unsplash)

Війна в Україні посилила дефіцит чіпів, який розпочався в пандемію (Фото:engin akyurt\Unsplash)

Деякі виробники дістають кремній з пральних машин, щоб добути собі необхідні комплектуючі на тлі дефіциту чіпів.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Деякі виробники, які потребують мікросхем, дістають напівпровідники з пральних машин через безперервний дефіцит чіпів. Про це пише китайське видання South China Morning Post.

Відео дня

Як пише видання, неназвана компанія викуповує пральні машини та отримує звідти всі необхідні елементи для їх подальшої переробки та створення власних чіпів.

Таким чином, виробники сподіваються хоч якось отримати доступ до необхідних ресурсів у ситуації величезного дефіциту чіпів.

Як зазначає видання, автовиробники типу Tesla і Volkswagen скаржаться на проблеми через дефіцит напівпровідників. У компанії Ілона Маска зазначають, що дефіцит та підвищені ціни на чіпи все ще гальмують виробництво авто.

Також видання зазначає, що свою роль у посиленні дефіциту відіграло повномасштабне військове вторгнення РФ до України. Через бойові дії можуть посилитися проблеми з поставками, а продажі автомобілів у Європі впадуть у 2022 році.

Раніше повідомлялося, що два провідні українські постачальники неону для чіпів забезпечують майже половину світових поставок цього матеріалу. Компанії знаходяться в Одесі та Маріуполі та припинили роботу через війну.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X