Coworking Platforma оголошує про довгострокове партнерство з General Assembly

16 березня 2017, 16:13
PR

Початок сезону на «Арт-завод Платформа» ознаменувався важливою подією для життя сучасного українського суспільства

Coworking «Platforma» оголосила про довгострокову співпрацю з «General Assembly» – новатором у сфері онлайн-освіти, який проводить велику кількість передових тренінгів з програмування, маркетингу, дизайну, бізнесу та розвитку кар'єри. Викладацький склад складається з топ-менеджерів провідних світових корпорацій, таких як: Google, Microsoft, Apple і багатьох інших, що дозволяє «General Assembly» бути лідером серед міжнародних освітніх платформ.

Відео дня

«Це прекрасна і унікальна можливість для України. Ми віримо в цю країну та її потенціал, саме тому співпраця зі світовим лідером в галузі digital-освіти, наближає нас до мети - зробити Україну більш професійною та конкурентоспроможною з точки зору підготовки фахівців», - зазначає підприємець і бізнесмен, засновник Coworking «Platforma» і «Арт-завод Платформа» Офер Керцнер.

На сьогодні, 450 000 осіб є студентами «General Assembly», а в 20 містах по всьому світу вже відкриті представництва. Результати навчання доводять, що слухачі стають справжніми професіоналами, адже кожен з них отримує необхідну базу знань і практичних умінь, які сприяють успішному розвитку кар'єри та бізнесу в умовах сучасної економіки. Успішність освітньої програми підтверджується тим фактом, що 99% випускників у 2015 році були найняті на роботу протягом 180 днів з моменту початку пошуку роботи. Партнерами «General Assembly», які надають робочі місця для випускників освітніх програм, є всесвітньо відомі компанії, такі як Google, Microsoft, Visa, L'Oreal, Conde Nast та інші.

«У сучасному світі, навчання – ключовий фактор успіху. Спільно з нашими міжнародними партнерами, ми хочемо сформувати прогресивну спільноту учнів, для яких не важливі мовні або фізичні бар'єри. Ми хочемо розвиватися і рухатися вперед, а для цього потрібно шукати нові формати освіти, які допоможуть нам у цьому прагненні» - додають засновники Coworking «Platforma» Катерина Горіна і Рефаель Юха і керівник інноваційних проектів Аліса Травкіна.

Перші онлайн-семінари відбудуться у форматі live streaming (з можливістю синхронного перекладу) у квітні в Coworking «Platforma» на території «Арт-заводу Платформа». Першим запрошеним лектором стане Говард Кінгстон, З-Founder і директор з маркетингу компанії «Аdludio», яка спеціалізується на креативній онлайн-рекламі. Клієнтами «Adludio» є понад 500 компаній, серед яких лідери світового ринку: Unilever, P&G, Nestle, RedBull, Paypal, BBC та багато інших. У квітні кожен охочий зможе приєднатися до наших семінарів і отримати максимум корисних знань від спілкування з професіоналами такого рівня.

Детальна інформація про проект: http://ga.coworkingplatforma.com/

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X