Акції розробника соціальної мережі впали на 25%. Компанія звинуватила Apple в падінні доходів від реклами

22 жовтня 2021, 13:13

Акції розробника Snapchat, а також Facebook, Twitter і Alphabet подешевшали після того, як Snap звинуватила нові правила Apple в падінні доходів від реклами.

Акції Snap, розробника соціальної мережі Snapchat, впали на 25% після того, як компанія заявила, що зміни конфіденційності, внесені Apple пристроях iOS, нашкодили здатності компанії зорієнтувати і оцінювати свою цифрову рекламу, передає Reuters.

Відео дня

Також в Snap відзначили, що проблему зі зниженням рекламних доходів посилюють глобальні збої в ланцюжках поставок і брак робочої сили. Ці чинники змусили бренди скоротити свої витрати на рекламу.

За даними Snap за останній квартал, виручка компанії склала $1,1 млрд. Також в компанії повідомили, що скоротили свій збиток до $72 млн доларів з $200 млн роком раніше. Аналітики очікували збитку в розмірі $156 млн.

Як зазначає агентство, слідом за акціями Snap подешевшали папери і інших популярних соціальних мереж - Facebook на 6%, Twitter - на 7%, а Alphabet - на 3%.

Нагадаємо, що навесні цього року Apple представив оновлення iOS, яка дозволяє користувачам самостійно вибрати, з якими додатками вони готові ділитися своїми даними.

Раніше повідомлялося, що завдяки змінам політики конфіденційності Apple значно наростила свою частку на ринку мобільної реклами за останні шість місяців.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X