«Найдивніша річ, над якою я працював». СЕО Microsoft прокоментував угоду про покупку TikTok

28 вересня 2021, 18:12

СЕО Microsoft Сатья Наделла заявив, що на цей час не зацікавлений в купівлі американського бізнесу TikTok. Він підкреслив, що в 2020 році саме TikTok пропонував Microsoft угоду, а не навпаки.

СЕО Microsoft Сатья Наделла назвав переговори про покупку компанією частки в американському підрозділі TikTok найбільш дивною річчю, над якою він коли-небудь працював.

Таку заяву Сатья Наделла зробив в ході конференції Code Conference, передає The Verge.

Відео дня

За словами Сатьї Наделли, він «був частково заінтригований» цінністю цієї угоди для Microsoft, Зокрема, американську компанію цікавив той факт, що це був соціальний хмарний сервіс, в якому широко використовувався ШІ.

«Це цікавий продукт», - зазначив СЕО компанії.

На його думку, Microsoft була б цікавим партнером для TikTok через її усталеної роботи з «інвестиціями в соціальні мережі». Зокрема мова йде про роботу компанії в області модерації контенту і безпеки дітей.

Сатья Наделла підкреслив, що на даний момент не розглядає можливість угоди з TikTok.

Нагадаємо, що в лютому цього року адміністрація президента США Джо Байдена поставила на паузу угоду з примусового продажу TikTok.

На примусовому продажу американської частини бізнесу компанії наполягала адміністрація попереднього президента Дональда Трампа. В іншому випадку популярний серед підлітків відеосервіс чекала б блокування в США.

Microsoft була одним з претендентів на покупку бізнесу TikTok і готова була запропонувати за TikTok до $30 млрд. На початку вересня 2020 року Microsoft заявила про відмову власників TikTok продати їй додаток.

19 вересня 2020 року президент США Дональд Трамп схвалив покупку TikTok в США компанією Oracle. Ця угода вирішувала проблему національної безпеки США і дозволяла китайським додатком продовжити роботу на території Сполучених Штатів. Для управління бізнесом TikTok в США була створена компанія TikTok Global.

Однак, угода між TikTok і Oracle не було закрито в певний адміністрацією Трампа термін до 12 листопада 2020 року. Тоді в TikTok поскаржилися на адміністрацію Трампа, яка напередодні президентських виборів в США кілька тижнів ігнорувала запити TikTok, про відстрочку блокування для завершення угоди з Oracle.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X