Материнська компанія TikTok планує залучити $2 млрд інвестицій — Bloomberg

5 листопада 2020, 19:24

Китайська ByteDance веде переговори з групою інвесторів про залучення фінансування і подумує над IPO для двох своїх сервісів.

Китайська ByteDance Ltd. (материнська компанія TikTok) веде переговори про залучення $2 млрд від групи інвесторів, в тому числі від фонду Sequoia. Про це пише Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі з деталями переговорів.

Відео дня

Відзначається, що в ході операції інвестори можуть оцінити ByteDance в $ 180 млрд. За даними CB Insights, в останній раз компанія була оцінена в $ 140 млрд.

Умови раунду можуть змінитися, оскільки переговори ще тривають, відзначає видання. У ByteDance відмовилися коментувати ситуацію виданню. В Sequoia не відповіли на запит Bloomberg.

За словами джерел, ByteDance також може почати підготовку деяких зі своїх найбільших активів, включаючи Douyin (Китайський аналог TikTok) і Toutiao (новинний сервіс, заснований на рекомендаціях штучного інтелекту), до виходу на IPO в Гонконзі.

Нагадаємо, що 7 серпня Трамп підписав виконавчий указ «про боротьбу з загрозою TikTok» , який зобов'язує американські компанії протягом 45 днів припинити операції з компанією-власником додатка ByteDance. Також президент США заявляв, що якщо до 15 вересня TikTok не буде проданий американської компанії - робота додатки в країні буде припинена.

24 серпня стало відомо, що TikTok оскаржив в суді указ Трампа.

14 вересня компанія Oracle підтвердила угоду з TikTok. Сторони оформили угоду як «технічне партнерство». Раніше інший претендент на покупку китайського відеододатки Microsoft заявив про відмову від угоди з боку материнської компанії TikTok.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X