На тлі світового дефіциту. Материнська компанія TikTok шукає можливості виробництва чіпів

16 березня 2021, 17:50

Китайська ByteDance розмістила не менше десятка вакансій, пов’язаних з виробництвом напівпровідників.

Китайський стартап ByteDance, який є материнською компанією TikTok, наймати співробітників для можливого початку виробництва напівпровідників, пише Bloomberg.

Пекінська компанія розмістила не менше десятка вакансій, пов'язаних з виробництвом напівпровідників. У тому числі компанія шукає інженерів по апаратному та програмному забезпеченню в таких містах, як Шанхай і Пекін.

Відео дня

Представник компанії підтвердив цю інформацію виданню, уточнивши, що ByteDance досліджує ініціативи в цій галузі, включаючи створення серверних мікросхем на основі розробок Arm Ltd.

Як зазначає видання, зацікавившись виробництвом чіпів ByteDance ступає на поле, яке є пріоритетом Комуністичної партії Китаю. Під час Всекитайських зборів народних представників в цьому місяці уряд зобов'язався збільшити витрати і стимулювати дослідження в галузі новітніх мікросхем і штучного інтелекту, щоб змагатися з США за глобальний вплив, пише Bloomberg.

Нагадаємо, що багато галузей страждають через дефіцит чіпів, викликаний пандемією коронавірусу, бумом на ринку смартфонів і американськими санкціями проти Huawei. Зокрема, з браком напівпровідників вже зіткнулася автомобільна галузь і виробники смартфонів - Xiaomi недавно підтвердила, що компанії не вистачає чіпів для нових пристроїв.

У Sony допускають, що через брак чіпів не зможуть повністю задовольнити попит на свої нові консолі PlayStation 5 в 2021 році. Японський постачальник комплектуючих для транспортної галузі Minebea Mitsumi прогнозує, що дефіцит може вразити ще більше секторів, включаючи авіацію.

ByteDance називають найдорожчим стартапом в світі. Навесні 2020 року аналітики припускали, що в разі виходу на IPO компанія могла б отримати оцінку в розмірі від $150 до $180 млрд. Чистий прибуток компанії в 2019 році склала $ 3 млрд.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X