Материнська компанія TikTok пропонує свій алгоритм бізнесу

11 червня 2021, 12:53

Китайська ByteDance запропонувала корпоративним клієнтам алгоритм персоналізованих рекомендацій, який використовується в TikTok. Його вважають секретом успіху відеосервісу.

Китайська ByteDance (материнська компанія TikTok), запустила бренд Volcano Engine, який пропонує алгоритм, що лежить в основі рекомендацій TikTok, повідомляє Reuters з посиланням на заяву компанії.

Відео дня

У заяві ByteDance йдеться, що Volcano Engine запропонує корпоративним клієнтам такі технології, як алгоритм рекомендацій, аналіз даних і штучний інтелект.

Відзначається, що саме система рекомендацій вважається секретом успіху додатків TikTok і китайської версії сервісу - Douyin, а також належить ByteDance агрегатора новин Toutiao.

Також в заяві ByteDance йдеться, що сервіс Volcano Engine працює в тестовому режимі вже близько року і ним користуються такі корпоративні клієнти як гігант електронної комерції JD.com, виробник смартфонів Vivo і автовиробник Geely.

Також ByteDance планує додати в сервіс послуги загальнодоступних хмарних обчислень, пише агентство з посиланням на джерело. Відзначається, що в цьому напрямку домінують китайські технологічні гіганти - Alibaba, Tencent і Huawei.

Нагадаємо, що на цьому тижні президент США Джо Байден скасував виконавчі укази Трампа, які зобов'язували американські компанії припинити співпрацю з китайськими сервісами TikTok і WeChat. Водночас він зобов'язав Мінторг США нова перевірити ці додатки на предмет загрози національній безпеці.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X