Не ведуть переговори. Напівпровідниковий гігант Broadcom не купуватиме SAS Institute — WSJ

14 липня 2021, 12:16

Американська компанія Broadcom більше не веде переговори про придбання з розробником програмного забезпечення SAS Institute Inc.

Один з найбільших світових виробників напівпровідників американська Broadcom більше не веде переговори про придбання SAS Institute Inc, яка займається розробкою програмного забезпечення для статистичного аналізу.

Відео дня

Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на джерела, знайомі з цим питанням.

Раніше видання повідомляло, що компанії обговорюють угоду, згідно з якою SAS оцінюється в діапазоні від $15 до $20 млрд, включно з боргами.

Однак за словами співрозмовників видання, засновники SAS Джим Гуднайт і Джон Саллі, які керують компанією, змінили свою думку і вирішили не продавати її Broadcom.

Як відзначає WSJ, деякі працівники SAS вважали свою компанію «дивним вибором» для орієнтованої на ефективність Broadcom. Компанія SAS відома своєю згуртованою культурою. Також у компанії великий кампус в Північній Кароліні з полем для гольфу і студією йоги.

Поки невідомо, чи буде інший кандидат на придбання SAS Institute.

Нагадаємо, що Broadcom націлився на диверсифікацію і нові угоди після того, як колишній президент США Дональд Трамп заблокував спроби компанії купити конкуруючу Qualcomm в 2018 році, пославшись на ризики для безпеки.

Відтоді Broadcom перенесла свою штаб-квартиру з Сінгапуру в США.

У 2018 році вона уклала угоду приблизно на $ 19 млрд з придбання компанії-розробника програмного забезпечення CA Technologies, раніше називалася Computer Associates.

У листопаді 2019 року Broadcom за $10,7 млрд купила корпоративний підрозділ Enterprise Security компанії Symantec, що займається розробкою програмних продуктів для захисту корпоративних даних, мереж і систем, а також і сам бренд Symantec.

У січні 2020 року корпорація Broadcom вже продала підрозділи Symantec Cyber Security Services (CSS) компанії Accenture.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X