У BRDO хочуть зайнятися боротьбою з піратством в Україні

8 вересня 2021, 10:22

В Офісі ефективного регулювання підготували законопроєкт, націлений на боротьбу з піратством в Україні.

В Офісі ефективного регулювання BRDO розробили законопроєкт, покликаний запобігти цифровому піратству і захистити контент від шахрайського доступу до нього шляхом використання спеціальних пристроїв. Про це повідомляється на сайті організації.

Відео дня

Відзначається, що законопроєкт визначає механізми захисту від несанкціонованого доступу до цифрових послуг телебачення та радіомовлення, які користувачі отримують за окрему плату.

«Простими словами, законопроєкт запобігає цифровому піратству і наближає українське законодавство до європейського, як того вимагає Угода про асоціацію України з ЄС», - йдеться в повідомленні BRDO.

Відзначається, що Мінекономіки доопрацювало розроблений Офісом законопроєкт, розділивши його на два проєкти закону - № 5870 і № 5871, які були зареєстровані у Верховній Раді 27 серпня 2021 року.

«В Україні сьогодні дуже легко не платити за цифровий контент, оскільки законодавство не передбачає заборону виробництва, продажу і використання незаконних пристроїв умовного доступу», - відзначили в BRDO.

В Офісі регулювання підкреслили, що в Європі послуги доступу до цифрового контенту захищаються окремої Директиви 98/84 / ЄС ще з 1998 року.

Раніше повідомлялося, що через піратство українська книжкова галузь щорічно втрачає $30 млн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X