Нехитра математика. Бородянський розповів, як кодування супутника позначиться на доступ до російських каналах

27 лютого 2020, 11:22

За словами міністра, кодування призведе до загального скорочення глядачів супутникового телебачення.

Кодування супутникового сигналу вплинуло на зміни кон'юктури телеперегляду, заявив міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський під час неформального спілкування на форумі Age of Crimea. Про це повідомив Оглядач .

Відео дня

За словами Бородянського, кодування супутника призведе до скорочення кількості домогосподарств, які дивляться супутникове ТБ з 4,4 млн до 1,2 млн. На думку міністра, це призведе до зменшення доступу до російських телеканалів.

«Сьогодні 4,4 млн наших громадян мають доступ до російських телеканалів. Завдяки дослідженням, які були проведені напередодні, було встановлено, що кількість домогосподарств, які будуть дивитися телебачення через супутник, скоротиться до 1,2 млн. Тобто доступ до російських телеканалів зменшиться», - прокоментував Бородянський.

Також міністр додав, що після кодування сигналу, кількість осіб, які дивилися російські канали 30 хвилин і більше, зросла на 2,3%.

"Прогнозується, що кількість громадян, які будуть споживати російський контент, буде зменшуватися. Дійсно, кодування сигналу виявило проблему, що в Україні немає Т2 ефірного безкоштовного покриття", - додав Бородянський.

За словами міністра, на даний момент проблему безкоштовного доступу до Т2 намагаються вирішити.

Нагадаємо, що провідні українські медіа-групи закодували свій сигнал на супутнику . З відкритого доступу зникли 22 розважальних каналу.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X