США тимчасово відмовилися від блокування TikTok

13 листопада 2020, 10:49

Міністерство торгівлі США тимчасово відмовився від введення обмежень на роботу TikTok, які повинні були набрати чинності з 12 листопада.

Про це пише The Wall Street Journal.

Мінторг вирішив відмовитися від блокування сервісу через рішення суду, який за позовом трьох блогерів 31 жовтня тимчасово заборонив владі США вводити обмеження на роботу TikTok.

Відео дня

У відомстві заявили, що рішення по блокуванню відкладено і «не вступлять в силу в очікуванні подальшого розвитку правових рішень».

У відповідь уряд США подало апеляцію, заявивши, що їхні дії спрямовані на захист даних користувачів.

Жорстокі заходи США щодо китайських додатків ініціював президент Трамп, і поки неясно як ситуація буде розвиватися при обраному президентові Джо Байдена, відзначає видання.

Як пише WSJ, багато членів Конгресу від обох партій забили тривогу з приводу потенційного збору даних і стеження з боку Китаю. Відзначається, що результат суперечки навколо TikTok має важливі наслідки для американо-китайських відносин. Також це важливо для майбутньої форми глобального інтернету, оскільки інші країни також роздумують над тим, як вбудувати в свою систему китайські технологічні компанії.

Раніше в TikTok поскаржилися, що адміністрація Трампа ігнорує спроби компанії відкласти блокування додатка на 30 днів для завершення угоди з Oracle.

19 вересня президент США Дональд Трамп схвалив покупку TikTok в США компанією Oracle . Глава Білого дому відзначив, що це вирішує проблему національної безпеки США. Крім того, це дозволить додатком продовжити роботу на території Сполучених Штатів.

Для управління бізнесом TikTok в США була створена компанія TikTok Global .

Раніше, 14 вересня компанія Oracle підтвердила угоду з TikTok . Сторони оформили угоду як «технічне партнерство». Інший претендент на покупку китайського відеододатки Microsoft заявив про відмову від угоди з боку материнської компанії TikTok .

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X