Байден підписав указ, який обмежує монополію техногігантів
Президент США Джо Байден підписав указ, який спрямований на заохочення конкуренції в економіці. У ньому міститься низка ініціатив, спрямованих не тільки на технокомпанії, але і на охорону здоров’я, сільське господарство і банки.
Президент США Джо Байден підписав виконавчий указ, який спрямований на припинення антиконкурентної практики з боку техногігантів, сфері праці та багатьох інших секторах. Про це йдеться в повідомленні CNBC від 9 липня.
«Капіталізм без конкуренції - це не капіталізм. Це експлуатація», — зазначив Байден під час своєї промови перед підписанням документа.
Зазначається, що підписаний Байденом указ містить 72 дії і рекомендації, і задіє більше десятка федеральних агентств.
Зокрема, в документі згадані такі ініціативи:
- Заклик до Федеральної торгової комісії (FTC) «оскаржити попередні погані злиття», які були дозволені попередніми адміністраціями;
- Заохочення Федеральної комісії зі зв’язку до відновлення правил «мережевого нейтралітету», які були скасовані при адміністрації Трампа.
- Заклик до FTC заборонити обмеження на ліцензування професій;
- Звернення до комісії зі зв’язку США з проханням заборонити ексклюзивні угоди між орендодавцями та провайдерами широкосмугового доступу до інтернету.
Також указ містить низку ініціатив у сфері охорони здоров’я, а також ініціативу створення Ради з конкуренції Білого дому.
Нагадаємо, що наприкінці 2017 року влада США ухвалила закон про скасування мережевого нейтралітету (принципу, передбачає який рівномірний доступ до всіх ресурсів в мережі).
При скасуванні цього правила компанії можуть доплачувати провайдерам, щоб зробити швидкість підключення до їх ресурсів в інтернеті набагато швидше, ніж до інших сайтів, які не заплатили провайдеру.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.