Занадто круті для цього. Стартап Awesomic не став отримувати державний грант $50 000

23 грудня 2021, 19:17

Стартап Awesomic, який створює платформу для метчингу компаній та перевірених дизайнерів, не став отримувати грант від Українського фонду стартапів.

Український стартап у сфері дизайну Awesomic відмовився від гранту Українського фонду стартапів у $50 000. Про це пише AIN.UA із посиланням на СЕО стартапу Романа Севастьянова.

Відео дня

Спочатку Awesomic виграв у пітчингу Фонду стартапів, і наглядова рада схвалила грант. Щоб його отримати, Awesomic потрібно було зібрати пакет документів та відкрити новий банківський рахунок.

Поки стартап збирав документи на грант, інвестував американський акселератор Y Combinator. В результаті Awesomic залучив $2 млн інвестицій від Y Combinator, українських фондів, інвестиційних компаній та англійських інвесторів.

Зазначається, що Український фонд стартапів має низку обмежень для проєктів, які претендують на державні гранти. Так, інвестиції в компанію або її загальний дохід не повинні перевищувати $300 000.

Після останнього раунду інвестицій Awesomic перестав відповідати цьому критерію.

«Ми завжди перебуваємо у хорошому контакті з представниками USF, ми їм усе пояснили. Нас зрозуміли та підтримали», — зазначив Севастьянов.

Формально стартап просто не закінчив процедури гранту.

Нагадаємо, що у липні цього року стартап Awesomic залучив $125 000 і пройшов у Y Combinator.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X