«Внесу десяток тисяч правок». Арахамія пообіцяв «поховати» законопроєкт про ознаки трудової діяльності ФОПів

25 березня 2021, 11:36

Глава фракції Слуга народу Давид Арахамія пообіцяв не допустити прийняття законопроєкту, який встановлює сім ознак трудових відносин між юрособою та ФОПом.

Глава парламентської фракції Слуга народу Давид Арахамія пообіцяв «поховати» законопроєкт № 5054, який пропонує сім ознак «наявності трудових відносин» між юрособою та ФОП. Таку заяву депутат зробив під час пресконференції про ДіяCity.

Відео дня

«Ми точно зробимо так, що поховаємо цей законопроєкт у Верховній Раді. Це в моїх компетенціях. Якщо буде там дійсно важко це зробити — я особисто зареєструю десяток тисяч правок і ми це точно поховаємо у Верховній Раді», — зазначив Арахамія.

Депутат також додав, що неодноразово чув скарги від IT-компаній і асоціацій на те, що з одного боку реєстрація компаній у ДіяCity є добровільною, а з іншого — є «дамоклів меч», який висить у вигляді законопроєкту № 5054 Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо визначення поняття трудових відносин і ознак їх наявності.

Арахамія підкреслив, що з цього питання їх позиція з Міністерством цифрової трансформації збігається і вони «не дадуть законопроєкту пройти Верховну Раду».

Нагадаємо, що в лютому цього року Кабінет міністрів України підтримав законопроєкт про внесення змін до Кодексу законів про працю України про позначення поняття трудових відносин і ознак їх наявності.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X