Apple в два рази знизить комісію для невеликих розробників

18 листопада 2020, 17:55

Apple знизить комісію в App Store до 15% для невеликих розробників додатків з продажами менш як $1 млн на рік.

Компанія Apple вдвічі знизить комісію в App Store для невеликих розробників додатків, пише Bloomberg з посиланням на компанію.

Нововведення торкнеться розробників з об'ємом продажів менше $1 млн на рік - їм буде дозволено платити комісію в 15% замість стандартних 30%. Програма, що отримала назву App Store Small Business Program, буде діяти з 1 січня 2021 року. Щоб отримати можливість платити знижену комісію розробники повинні подати заявку на участь.

Відео дня

Як зазначає видання, це зміна торкнеться більшість розробників і є найбільшою революцією в історії магазину додатків Apple з самого моменту його запуску в 2008 році.

У компанії заявили, що вносять зміни, щоб допомогти дрібним розробникам фінансово і надати їм можливість інвестувати в свій бізнес в умовах економічної боротьби, викликаної пандемією Covid-19.

При цьому, дохід від розробників додатків став ключовим для зростаючого бізнесу Apple в сфері послуг. У 2020 фінансовому році дохід компанії в цій сфері склав майже $ 54 млрд.

Нагадаємо, що питання 30% комісій став ключовою причиною конфлікту між Apple і розробником Fortnite. Компанія Epic Games ввела в своєму додатку можливість оплати покупок в обхід комісії App Store, після чого Apple видалив гру зі свого магазину додатків. Це поклало початок ряду позовів з боку компаній на адресу один одного.

У вересні цього року Spotify, розробник Fortnite і інші компанії об'єдналися для боротьби з комісіями в App Store.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X