«Не Робін Гуди, а багатомільярдний бізнес». Apple подала зустрічний позов до розробника Fortnite

9 вересня 2020, 10:38

В Apple заявили, що розробник Fortnite «просто не хоче платити за велике благо, отримане від App Store».

Компанія Apple пред'явила зустрічні позов розробника гри Fortnite - студії Epic Games, звинувативши студію в нещирість і жадібності. Про це пише The Wall Street Journal..

Apple попросила суд присудити Epic Games штраф за порушення контракту і впровадження в додаток Fortnite функції прямої оплати покупок - без 30% комісії AppStore. Також виробник iPhone вимагає заборонити Epic Games продовжувати те, що в Apple називають недобросовісною діловою практикою.

Відео дня

«Позов Epic - це не що інше, як принципова розбіжність з приводу грошей. Хоча Epic зображує себе як сучасний корпоративний Робін Гуд, насправді це багатомільярдний бізнес, який просто не хоче платити за велике благо, отримане від App Store», - заявили в Apple.

У Epic Games відмовилися коментувати ситуацію виданню.

Нагадаємо, що Apple вирішив видалити гру Fortnite зі свого магазину додатків після того, як розробник Epic Games ввів можливість оплати покупок в обхід комісії App Store. Аналогічним чином вчинив і Google. В результаті розробник Epic Games подав до суду на техно-гігантів. У відповідь Apple видалила зі свого магазину і аккаунт Epic Games, зберігши профіль розробника для підтримки Unreal Engine.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X