Apple анонсувала функцію, яка перетворить смартфон на платіжний термінал

9 лютого 2022, 10:44

Apple анонсувала функцію Tap to Pay, яка перетворить iPhone на платіжний термінал. Новий сервіс запуститься до кінця цього року. Компанія працювала над новою функцією приблизно з 2020 року.

Компанія Apple оголосила про плани представити нову функцію Tap to Pay, яка перетворить iPhone на термінал для безконтактних платежів, передає TechCrunch.

У компанії додали, що пізніше цього року продавці в США зможуть приймати оплату прямо на свої iPhone за допомогою партнерської програми. Оплату можна буде проводити через Apple Pay, Google Pay та інші безконтактні платежі.

Відео дня

Нова функція буде доступна для iPhone XS та пізніших моделей. Фінтех-стартап Stripe стане першим платіжним сервісом, який інтегрується до Tap to Pay. До кінця року в Apple обіцяють уявити більше таких інтеграцій і випустити всі необхідні інструменти для розробників.

Про те, що Apple готується представити функцію, яка дозволить перетворити iPhone на платіжний термінал ЗМІ повідомляли наприкінці січня цього року.

Для запуску цієї функції 2020 Apple придбала канадський стартап Mobeewave , який розробляє технологію, що дозволяє використовувати iPhone як POS-термінал. Передбачувана сума угоди тоді становила $100 млн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X