Apple хоче купити бізнес з виробництва 5G-модемів у Intel за $1 млрд — ЗМІ

23 липня 2019, 11:13

Переговори про угоду між Apple і Intel тривають близько року

Компанія Apple вже близько року веде переговори з Intel про купівлю бізнесу з виробництва 5G-модемів для смартфонів. Про це пише The Wall Street Journal із посиланням на джерела.

Сума можливої угоди може становити близько $1 млрд. Вона може бути укладена найближчим часом.

Відео дня

Видання зазначає, що угода може мати стратегічне та фінансове значення для Apple, яка прагне до лідерства під час впровадження технології 5G. Зокрема, компанія отримає доступ до багаторічних інженерних напрацювань Intel, що заощадить їй роки, необхідні для створення власних чіпів.

Intel в свою чергу могла б позбутися збиткового виробництва. За даними WSJ, компанія щорічно втрачає на розробках для смартфонів близько $1 млрд. Таким чином, Intel готова відмовитися від бізнесу з виробництва модемів для смартфонів, щоб зосередитися на розробках 5G-технологій для інших пристроїв.

Apple вже вела переговори з Intel про цю операцію, але призупинила їх, коли досягла багаторічної угоди з конкурентом Intel — компанією Qualcomm — про постачання модемів. Тоді Intel стала шукати інших потенційних покупців на свій бізнес, але незабаром переговори з Apple поновилися.

Раніше повідомлялося, що в комп’ютерах Apple виявлена серйозна уразливість.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X