Apple дозволили поки не повертати Fortnite в App Store, але заборонили видаляти акаунт розробника

25 серпня 2020, 16:15

Суд прийняв неоднозначне рішення в суперечці між розробником Fortnite і компанією Apple.

Суд дозволив Apple не повертати гру Fortnite від розробника Epic Games в магазин App Store. Про це пише Bloomberg.

Відзначається, що це рішення стало першою перемогою в суді для виробника iPhone з питання про комісіях у App Store, яку компанія стягує з розробників додатків.

Відео дня

При цьому, суддя Івонн Гонсалес Роджерс видала техногігантові тимчасову судову заборону на відключення акаунтів розробника гри Fortnite в App Store. Таким чином, суд задовольнив клопотання Epic Games.

«Epic Games і Apple мають право судитися за своїм розсудом, проте вони не повинні створювати хаос для сторонніх», - постановила суддя.

За оцінкою судді Гонсалес Роджерс, позиції жодної з компаній не гарантують їм перемоги. Наступне засідання в суді призначено на 28 вересня.

Як пише видання, неоднозначне рішення суду пов'язане з критикою багатьох розробників, які називають 30% комісію Apple надмірною.

Нагадаємо, що Apple вирішив видалити гру Fortnite зі свого магазину додатків після того, як розробник Epic Games ввів можливість оплати покупок в обхід комісії App Store. Аналогічним чином вчинив і Google. В результаті розробник Epic Games подав до суду на техно-гігантів, а Apple пригрозила видалити зі свого магазину і аккаунт розробника .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X