Американська компанія придбала IT-розробника з трьома офісами в Україні

14 березня 2019, 15:08

seriesOne оголосила про придбання розробника програмного забезпечення Dynamo Development

Американська FinTech-компанія seriesOne оголосила про придбання компанії-розробника програмного забезпечення Dynamo Development, чиї інженерні команди базуються в Києві, Нікополі та Одесі, повідомляє Інтерфакс.

Відео дня

Сума угоди не називається.

"Це придбання дозволить seriesOne розширити і зміцнити можливості по розробці технологій, прискорити доставку рішень для емітентів і швидше реагувати на вимоги ринку за підтримки ще 40 інженерів", - підкреслили в seriesOne.

У компанії також повідомили, що колишній генеральний директор Dynamo Development Дмитро Грінберг буде курирувати внутрішній технологічний підрозділ на новій посаді глобального керівника за технологіями seriesOne.

У Dynamo Development відзначили, що seriesOne була одним найважливіших клієнтів компанії.

seriesOne зі штаб-квартирою в Маймі, штат Флорида, була заснована в 2017 році. Раніше компанія називалася Finfora і змінила назву в березні 2018 року. Компанія надає пропозиції щодо цифрової безпеки та програмне забезпечення для онлайн-фінансування, покликане полегшити залучення капіталу від приватних інвесторів малими і середніми підприємствами.

Dynamo Development - компанія з розробки програмного забезпечення, що спеціалізується на нестандартних програмних рішеннях. Головний офіс компанії знаходиться в Нью-Йорку, тоді як команда розробників програмного забезпечення базується в трьох українських офісах: в Києві, Нікополі та Одесі.

Раніше повідомлялося, що американський IT-гігант Nvidia має намір купити ізраїльську компанію Mellanox , який має R & D-офіс в Києві.

Показати ще новини
Радіо NV
X