Amazon купує засновану українцями компанію — Liga.Tech

27 січня 2021, 16:22
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компания Amazon Web Services близка к покупке основанной украинцами DB Best Technologies.

Дочірня компанія Amazon - Amazon Web Services (AWS) - близька до покупки заснованої українцями компанії DB Best Technologies. Про це повідомляє Liga.Tech з посиланням на два джерела, знайомі з ситуацією.

Відео дня

За даними співрозмовників видання, угода перебуває на завершальному етапі, але ще не закрита.

У коментарі виданню в AWS підкреслили, що працюють з командою DB Best Technologies з 2015 року.

«AWS працює з командою DB Best Technologies з 2015 року, допомагаючи клієнтам перейти із застарілих комерційних баз даних на хмарні альтернативи. Разом з командою DB Best AWS зможе прискорити міграцію баз даних і забезпечити кращий досвід для клієнтів по всьому світу », - повідомили виданню в пресслужбі компанії.

Засновники DB Best Дмитро та Ірена Балин на запит про коментарів не відповіли.

За даними аналітичної компанії Dun&Bradstreet в американському офісі DB Best працюють 48 осіб, а виручка становить $17 млн на рік. В українських офісах компанії працює понад 450 спеціалістів.

Джерела видання на ринку не взялися оцінювати суму угоди через занадто великої кількості змінних - кількість і цінність патентів, умови передачі інтелектуальних прав і т. д.

На думку CEO компанії Triangu Володимира Лебедєва, компанія DB Best цікава Amazon насамперед як продукт для міграції баз даних - Migration Platform.

«Це важливий інструмент для роботи з AWS. Платформа дозволяє прискорити проект по міграції, знизити ризики і собівартість. Без нього можна обійтися, але він спрощує багато речей », - вважає Лебедєв.

Також співрозмовники видання припускають, що після завершення угоди, частини української команди запропонують переїхати до польського Гданську. Там у Amazon знаходиться великий центр розробки, в тому числі - для AWS.

Компанія DB Best була заснована в 2002 році в Кремнієвій долині вихідцем з України Дмитром Балин. Український офіс DB Best з'явився два роки по тому.

Компанія розробляє додатки, рішення для управління даними і міграції баз даних між платформами - Oracle, SAP, Amazon, Microsoft.

DB Best може бути перелічений обраних партнерів на сайті AWS. У партнерів вже є продукт спільної розробки для міграції баз даних, який Amazon рекомендує на своєму сайті.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X