Акції Zoom обвалилися майже на 20% на новинах про вакцину

10 листопада 2020, 10:51

Акції Zoom подешевшали до мінімуму з вересня цього року на тлі новин про успішне випробування вакцини від COVID-19.

Акції сервісу для відеоконференцій Zoom втратили понад 17% під час торгів 9 листопада на тлі новин про успішне випробування вакцини коронавірусу розробленої BioNTech і Pfizer, пише Business Insider.

Відео дня

Акції Zoom були одними з найбільш швидкозростаючих з початку року, оскільки популярність цього сервісу для відеоконференцій критично зросла з масовим переходом компаній на віддалену роботу. Всього з початку року акції сервісу подорожчали на 650%, однак на торгах в понеділок їх вартість досягла мінімуму з кінця вересня — до $ 413,12 на закритті.

Повідомлення про успішне випробування вакцини вселило надії на те, що вакцина може покласти край глобальній кризі в галузі охорони здоров’я. Вартість акцій компаній з галузей, які найбільше постраждали від пандемії на початку торгів зросла. Зокрема, почали зростати акції авіакомпаній, готелів і круїзних компаній.

Акції компаній DocuSign, Peloton і Wayfair, які, як і Zoom, виграли від карантину і переходу на роботу з дому навпаки знижувалися.

Нагадаємо, що 9 листопада американський ринок акцій відкрився різким зростанням на новинах про вакцину і перемозі Байдена. Також на результат американських виборів і поява вакцини відреагували ціни на нафту — січневий ф’ючерс на Brent подорожчав на 9%.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X