Netflix спрогнозував, що зростання передплатників буде втричі нижчим за очікування аналітиків. Акції впали на 20%

21 січня 2022, 13:25

У Netflix очікують, що зростання підписників у першому кварталі становитиме лише 2,5 млн користувачів. Компанія запланувала найгучніші прем'єри на кінець березня.

Стрімінговий сервіс Netflix прозвітував про 8,3 млн нових користувачів за підсумками четвертого кварталу 2021 року, передає CNBC.

Загальна кількість передплатників сервісу зросла до 221,8 млн, а квартальний виторг сервісу — до $7,71 млрд. Операційний прибуток компанії склав $631 млн.

Відео дня

У першому кварталі 2022 року Netflix прогнозує зростання кількості передплатників на 2,5 млн, що майже втричі нижче за очікування аналітиків, які прогнозували приріст у 6,93 млн передплатників. Зазначається, що у першому кварталі 2021 року приріст передплатників Netflix становив 3,98 млн.

У самому Netflix зазначили, що великі прем'єри компанія планує випустити під кінець кварталу — у березні.

На тлі прогнозу уповільнення зростання передплатників акції компанії втратили 20% вартості після закриття біржі. Акції Disney та Roku також впали більш ніж на 4% у неробочий час.

Раніше повідомлялося, що вісім провідних американських медіа-груп планують наступного року витратити щонайменше $115 мільярдів на нові фільми та телешоу через стримінгові війни.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X