Шукають інженерів. Ajax Systems відкриває офіс розробки у Львові

21 грудня 2021, 16:11

Українська Ajax Systems відкриває R&D-офіс у Львові та шукає інженерів. За рік у новий офіс хочуть набрати 20−25 спеціалістів.

Український розробник та виробник систем безпеки Ajax Systems відриває офіс розробки у Львові. Про це йдеться у блозі компанії.

Це вже четвертий офіс R&D компанії в Україні. Найближчого року Ajax Systems планує створити команду з 20-25 спеціалістів у Львові.

Відео дня

«Львів дуже привабливий для IT-компаній – як аутсорс, так і продуктових. Ми бачимо великий потенціал місцевих розробників та студентів. Очікуємо, що за рік команда створить кілька нових пристроїв», - наголосив СЕО компанії Олександр Конотопський.

Насамперед компанія шукає талановитих інженерів — embedded та hardware-розробників, Java-розробників, а також менеджерів проектів. Відкриють офіс у Львові у січні 2022 року.

Нагадаємо, що у лютому цього року Ajax Systems відкрив офіс у Вінниці. У Ajax Systems також є два заводи у Києві та три R&D офіси: у Києві, Харкові та Вінниці. У компанії працюють 1600 співробітників.

Раніше повідомлялося, що українська Ajax Systems розраховує провести IPO у 2023 році на одній із найбільших бірж.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X