Huawei закликає Великобританію не усувати компанію від розгортання 5G

13 квітня 2020, 14:20

У Huawei вважають, що відсторонення компанії від розгортання мереж 5G може зробити Великобританії погану послугу.

Віцепрезидент китайського техногіганта Huawei Віктор Чжан звернувся до влади Великої Британії з проханням не відстороняти компанію від розгортання 5G після закінчення пандемії. Про це йдеться у відкритому листі топменеджера.

Відео дня

На думку Чжана, критика на адресу участі Huawei в розгортанні мереж 5G є необґрунтованою.

«Зупинка нашої участі в розгортанні 5G може зробити Великобританії погану послугу», - зазначив віцепрезидент компанії.

Чжан підкреслив, що в умовах карантину споживання даних з дому виросло на 50%, оскільки багато жителів країни перейшли на роботу і навчання з дому. За словами топменеджера, таке зростання споживання справило значний тиск на телекомунікаційні системи. Також він наголосив на важливості надійних мобільних і широкосмугових мереж.

Представник китайської компанії додав, що багато жителів сільських районів Великобританії мають складності з доступом до високошвидкісного інтернету.

Нагадаємо, що в січні поточного року уряд Великобританії наклало ряд обмежень на участь Huawei в розгортанні мереж 5G в країні. Зокрема, обладнання китайської компанії не буде використовуватися для «Ядра» і на Huawei має буде припадати не більше 35% комплекту периферії мережі, яка включає в себе радіощогли. У британському підрозділі Vodafone підкреслили, що на видалення обладнання Huawei з ядра мереж їм знадобитися близько п'яти років.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X