Мінцифри планує розгорнути експериментальні 5G-зони з операторами

11 листопада 2020, 19:33

Міністерство цифрової трансформації разом з мобільними операторами планує в 2021 році запустити ряд експериментальних 5G-зон.

Міністерство цифрової трансформації разом з мобільними операторами планує в 2021 році запустити ряд експериментальних 5G-зон. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ході засідання Кабінету міністрів в середу, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Уже в наступному році ми плануємо розгортати експериментальні зони для того, щоб можна було протестувати 5G з різними операторами. Це будуть фізичні території", - заявив міністр.

Також Федоров додав, що Мінцифри планує комунікувати з українцями щодо переваг технології 5G. Міністр підкреслив, що при впровадженні 5G швидкість мобільного інтернету зростає в 10-20 разів, а також з'явиться можливість використовувати більшу кількість пристроїв на одній площі.

Нагадаємо, що Кабмін затвердив план заходів щодо впровадження в Україні системи мобільного зв'язку 5G і планує оголосити тендер на частоти вже в жовтні 2021 року .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X