4G все ближче: у Раді зареєстрували законопроект

1 вересня 2016, 13:59
Законопроект, що передбачає введення зв'язку четвертого покоління зареєстрований у Верховній Раді, передає Інтерфакс-Україна

Проект закону про радіочастотний ресурс України №5051 зареєстрований у Верховній Раді 30 серпня 2016 року. Він передбачає запровадження принципу технологічної нейтральності, згідно з яким оператори бездротового зв'язку зможуть використовувати в межах своєї ліцензованого радіочастотного ресурсу одну з радіотехнологій передачі сигналу, в тому числі в зв'язку четвертого покоління.

Відео дня

Крім того, передбачається ліцензування смуг радіочастот для впровадження мобільного зв'язку на умовах аукціону з попередньою кваліфікацією учасників, за винятком ліцензування за результатами проведення рефармінгу.

Автори законопроекту – Олександр Данченко (Самопоміч), Олена Матузко (Блок Петра Порошенка) і Семенуха Роман (Самопоміч) – хочуть скасувати рентну плату за користування РЧР України. Замість цього пропонується передбачити для держбюджету компенсаційний механізм – ліцензійну плату за користування РЧР.

Раніше повідомлялося, що заради впровадження 4G почалася підготовка до великої зачистки ринку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X